Majówka 2014 w Ekomuzeum w Dobkowie

30 kwietnia 2014 | Aktualności

Wszystkich gości i mieszkańców przebywających w Sudetach Zachodnich i Środkowych w czasie długiego weekendu majowego, którzy nie mają jeszcze zaplanowanego pobytu na Dolnym Śląsku zapraszamy na majówkę do Dobkowa.

Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi!

Co robić w weekend majowy
Co robić w weekend majowy – przejażdżka bryczką

Plan na długi weekend majowy 2014r.:

1 maja 2014

godz. 10.30 – 14.30 – warsztaty poszukiwania i obrabiania agatów
godz 15.00 – 18.00 – warsztaty ceramiczne w Galerii pod Aniołem. Warsztaty połączone będą z piknikiem rodzinnym, z zabawami, konkursami i ogniskiem. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w warsztatach +48 75 713 44 55

2 maja 2014

godz. 10.30 – 12.30 – warsztaty mydlarskie (Villa Greta)
godz. 15.00 – 17.00 – warsztaty papiernicze (agroturystyka Wisienka w Rzeszówku)

Majowka 2014 - weekend majowy
Majówka 2014 – warsztaty poszukiwania agatów. Zaczynamy od krótkiej teorii.

3 maja 2014

godz. 10.30 – 13.30 – warsztaty ceramiczne w Galerii pod Aniołem. Warsztaty połączone będą z piknikiem rodzinnym, z zabawami, konkursami i ogniskiem. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w warsztatach +48 75 713 44 55

4 maja 2014

godz. 10.00 – 14.00 – warsztaty poszukiwania i obrabiania agatów

Od 1 do 4 maja możliwe jest zamówienie wycieczki bryczką po Krainie Wygasłych Wulkanów.

Dobków to dobre miejsce na spędzenie 1 dnia i zwiedzenie Ekomuzeum Rzemiosła i innych atrakcji miejscowości.

Ekomuzeum Rzemiosła w Dobkowie – mapa Dokowa w formacie *.pdf 5Mb

Atrakcje w pobliżu Dobkowa

Po warsztatach lub między warsztatami zapraszamy do restauracji Villa Greta na smaczne posiłki, również wegetariańskie oraz na prawdziwą kawę z ekspresu i domowe ciasto.

Niestety w okresie długiego weekendu majowego w Villi Greta nie ma już wolnych miejsc noclegowych ale właściciele pensjonatu chętnie pomogą w zaplanowaniu pobytu na Dolnym Śląsku i w Sudetach. Wskażą ciekawe miejsca i atrakcje regionu. Również „smaczki” tajemniczego Dolnego Śląska.

Na miejscu w Villi Greta zakupić można mapy:  Góry i Pogórze Kaczawskie, Pogórze Izerskie, Rudawy Janowickie, Karkonosze, Sudety Zachodnie i oraz mapę Ekomuzeum Rzemiosła w Dobkowie.

W zakładce WARTO ZOBACZYĆ znajdą Państwo kilkadziesiąt opisanych atrakcji Sudetów i Dolnego Śląska.

Majówka 2014 w Krainie Wygasłych Wulkanów.